Caretta Oto
''2. El'i yeniden dizayn ediyoruz''

      Artık galeri , galeri dolaşıp araç aramanıza gerek yok… İstanbul Ataşehir'de 01/ 01/ 2007 tarihinde kurulmuş olan firmamız Caretta Oto logosu ile YEDİTEPE OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermektedir.

      İlk günkü amatör ruhumuzun heyecanından bir şey kaybetmeden, profesyonel çalışma anlayışıyla hizmet veriyoruz. Perakende ve filo olmak üzere; yılda ortalama 400 adet, kurulduğumuz günden itibaren yaklaşık 5000 adet araç satmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Caretta Oto'da tüm detayları ile araştırılmış, ekspertiz ve km garantili araçları bulabilirsiniz. Koçfinans yetkili bayisi olan firmamızda, bankaya gitmeden, ortalama 1 saat içerisinde taşıt kredisi kullanarak, yeni aracınızı teslim alabilirsiniz.

      Markası ne olursa olsun, satmayı planladığınız ister 1 araç, ister şirket filonuzdaki 100 aracı doğru fiyata nakite çevirmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. 

      "Kaliteli hizmet, profesyonel metodlarla biz 21. yüzyıl otomotiv sektöründe gelişen pazardaki yerimizi korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Tabiki sizlerin desteğiyle…