Her marka ve fiyat aralığında, 2. el otomobil alış ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizi, işimizde her zaman, ilk sıraya koyar ve her zaman bir alternatifinizin olduğunu asla unutmayarak hizmet veririz. Tüm hizmetlerimizde ve ilişkilerimizde açıklık, dürüstlük ve doğrudan iletişime önem veririz. Bir sonraki otomobil alışverişiniz de yine Caretta Oto’yu seçmenizi amaçlarız.

Aldığınız aracın ödemesini nakit olarak, banka aracılığıyla (havale, EFT vs.) ya da banka kredisi kullanarak yapabilirsiniz.

Satış fiyatlarımız anahtar teslim fiyatı değildir. Aracın satışında oluşan noter satış ve trafik sigortası alıcıya aittir.

5 yaş – 150.000 km ve 10 yaş – 250.000 km’yi aşmamış, Caretta Oto Standartlarına uygun her marka aracı Nakit aynı zamanda Devirli olarak satınalma yapıyoruz

Pert Olmamış Airbag (Hava Yastığı) patlamamış Tavan Saçı değişmemiş Tavan Sacı boyanmamış Şasisi değişmemiş Her marka

Ekspertiz hizmeti, aracın teknik donanımlarını, kaporta ve mekanik durumu ile ilgili değerlendirmeyi kapsar. Caretta Oto’dan satınaldığınız veya satmak üzere getirdiğiniz her araç için bu değerlendirme, eğitimli ekspertiz uzmanı tarafından yapılır.

Aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde, değiştirmek istediğiniz araca ekspertiz yapılarak, satış sözleşmesi ile müşteriye verilen ekspertiz raporu aynı olmak ve devir masrafları müşteriye ait olarak, satın aldığınız bedel üzerinden, stoktaki başka bir araçla takas yapabiliriz.

Anlaşmalı olduğumuz sigorta ve trafik müşavirliği firmamızdan bu hizmetleri en hızlı, kolay ve profesyonel şekilde almanız için yardımcı olabiliriz.

Eğer aradığınız cevabı bulamadıysanız

Aşağıdaki formu doldurun. Sorunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.