HAKKIMIZDA

İkinci Elde Uzman Destek: Caretta Oto

 

Araba alım-satım süreçleri kimi zaman zahmetli olabilir. Güvenilir bir merkezden aracınızı gönül rahatlığıyla almak ya da aracınızı kolayca satmak her zaman hızlı olmayabilir. Neyse ki artık bu süreçler Caretta Oto ile çok daha güvenli, hızlı ve kolay... Alım-satım, takas, konsinye, araç değerleme, sertifika hizmetleri gibi noktalarda 2009 yılından bu yana çözüm ortağınız olan Caretta Oto; profesyonel ve uzman hizmetler sağlıyor. Üstelik tüm bu süreçleri dijital ortamda, web sitesi üzerinden başlatıyor. Mesleki yeterlilik ve yetki belgelerine sahip uzman ekibimizle alım-satım işlemlerinizde fark yaratıyoruz. 

 

Dijital Teklif Hizmeti ile Kolay Satış

 

Türkiye’de bir ilk olan dijitalde teklif hizmetimiz sayesinde, aracınızı satmak istediğinizde web sitemiz üzerinden üç adımda satış işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Birinci adımda aracınızla ilgili bilgileri değerleme bölümünden seçerek hızlıca ön fiyat alabilirsiniz. Ön fiyatlamanın ardından randevu alarak aracınıza ücretsiz ekspertiz yaptırabilir ve nihai fiyatı anında öğrenebilirsiniz. Son adımda da noter işlemlerinin ardından kolay ve güvenli ödeme sistemi ile ödemenizi hemen alırsınız. Caretta Oto’da her şey o kadar hızlıdır ki maksimum iki saat içinde tüm işlemleriniz profesyonel şekilde tamamlanır. 

 

Aracınızı doğrudan bize satabileceğiniz gibi bizi satış için yetkilendirebilirsiniz. Satış için yetkilendirdiğinizde aracınızı bakımdan geçirdikten sonra satış portföyümüze ekleriz. Satış için bıraktığınız araçlarınızın bakımlarını yapar, eksikliklerini tamamlarız. Ayrıca satın aldığınız yeni arabanızı evinizin ya da ofisinizin kapısına kadar getirerek teslimatını yaparız. Arabanızı takas etmek istediğinizde de portföyümüzdeki araçlardan biri ile takas edebilirsiniz. Takas işlemlerinde de farklı seçeneklerle ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun önerileri sunarız.  

 

Kolay Süreçler, Mutlu Müşteriler

 

Tüm alım-satımlarımızda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelik kurallarına uygun davranırız. Bu yönetmelik kurallarına uyarak müşterilerimizin araba satışı esnasında dolandırıcılık ve benzeri olaylarla karşılaşmalarına engel oluruz. Sahip olduğumuz yetkinlik belgesi ile ikinci el araba alım satım işlemlerinde uzman hizmet sunarız. Yönetmeliğe göre sekiz yaşına kadar olan araçların satım işlemlerinde ekspertiz raporu çıkarılması zorunludur. Bu doğrultuda araçlarımızı bağımsız ekspertiz raporlu olarak satışa sunar, araba alım satım işlemlerinizi güvenli bir sürece dönüştürürüz. 

 

İkinci el araba alım ve satım işlemlerindeki en büyük problem araçların garanti kapsamından yoksun olmalarıdır. Büyük bir heyecanla satın aldığınız aracınızın sizin bilmediğiniz ya da ekspertizin gözünden kaçan problemleri olabilir. Caretta Oto olarak 8 yaş/160.000 km’yi aşmamış tüm araçlarımız 3 ay/5.000km yasal garanti kapsamındadır. Dilerseniz, 12 ay/20.000 km’ye kadar uzatılmış garanti seçeneğimiz ile de yanınızdayız. Tüm araçlarımız ayrıntılı teknik kontrollerden geçirilerek özel sertifika ile satışa sunulur. 

 

Geniş Otomobil Filosu

 

Yeni bir otomobil satın almak istediğinizde web sitemiz üzerinden portföyümüzdeki araçları marka ve fiyat gibi kriterlere göre inceleyebilirsiniz. Geniş araç galerimizde cabrio, SUV, sedan, coupe gibi kategorilerde farklı markalara ait araçlar sunarız. Ayrıca fiyat bazlı incelemeler yaparak bütçenize uygun seçeneklere göz atmanızı da sağlarız. Sizlere, ailenize ve yaşam tarzınıza en uygun otomobili, Caretta Oto farkı ile keşfedersiniz. 

 

Anında ön fiyat, ekspertiz ile nihai fiyat, hızlı ve güvenli ödeme seçenekleri ile ikinci el araba alım satımında düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Markası ne olursa olsun, satmayı planladığınız ister 1 araç ister şirket filonuzdaki 100 aracı, doğru fiyata nakde çevirmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız ve portföyümüzdeki araçları incelemeniz için showroom’umuza davetlisiniz.